אוכל לחתולי רחוב

חתולים

אנשים רבים מגיעים לרכוש מזון לחתולים מתוך מטרה להאכיל את חתולי הרחוב. חתולים רבים מגיעים לרחוב; אלו יכולים להיות חתולים שהלכו לאיבוד או ננטשו או חתולים שפשוט נולדו ברחוב. מצד אחד החתולים הם בעל חיים חזק היודע להסתגל לתנאים קשים ומצליח לשרוד ברחובות הערים. חתולים יודעים למצוא מזון בפחי האשפה ואף מצליחים לצוד בעלי חיים קטנים. אך למרות שהחתולים נחשבים לבעל חיים היודע לשרוד ולהסתגל, בפועל תמונת המצב די עצובה. חתולים רבים חיים חיי סבל ברחובות – לא תמיד הם מוצאים את מזונם, לא תמיד הם מוצאים היכן להסתתר מפני פגעי מזג האוויר ולצערנו הרב במקרים רבים נופלים קרבן להתעללויות.

ישנם אנשים המגלים אדישות כלפי חתולי הרחוב, ישנם אנשים הרואים בהם מטרד. אך לעומתם ישנם גם אנשים אשר לבם יוצא אל חתולי הרחוב ומחפשים כיצד לסייע לחתולי הרחוב. הרשויות המקומיות וארגונים התנדבותיים מפעילים תכניות עיקור, על מנת לצמצם את אוכלוסיית חתולי הרחוב מבלי לפגוע בחתולים. אך בפועל עדיין ישנן אוכלוסיות גדולות של חתולי רחוב הזקוקות למענה. ולצד האדישות, ולפעמים גם האכזריות, ישנם אנשים הרוכשים אוכל לחתולים על מנת להאכיל את חתולי הרחוב.

האכלת חתולי רחוב – מנהג מגונה או דבר חשוב ?

ישנם אנשים אשר אינם רואים בעין יפה את האכלת חתולי הרחוב ואף נוטים לכעוס כאשר הם רואים אנשים המביאים מזון לחתולים. אך בפועל הבעיה של חתולי הרחוב לא תיפתר אם נפסיק להאכיל את חתולי הרחוב. הפתרון לבעיה טמון בעיקור החתולים והתנהגות אחראית של אנשים עם חיות המחמד שלהם. האכלת חתולי הרחוב אינה מעצימה את הבעיה, אך גם לא פותרת אותה. מתן מזון לחתולים ברחוב יכול להפחית את המטרד של החתולים המחטטים בפחי האשפה.

לא רק החתולים הם צד בסיפור. אנשים רבים מפתחים קשר רגשי אל החתולים וגם זהו דבר בעל ערך. אנשים רבים מקבלים סיפוק ממתן אוכל לחתולים ונוהגים להאכיל חתולים בסביבת המגורים.

אם גם אתם מרגישים חיבה אל חתולי הרחוב, אם אינכם אדישים לסבל של חתולי הרחוב ואתם מעוניינים לעזור, תוכלו למצוא אצלנו מזון לחתולים המתאים גם לחתולי רחוב. גם אם אין מדובר במזון פרימיום, הוא עדיין איכותי ומתאים יותר מהמזון אותו מלקטים החתולים בפחי האשפה. אנשים רבים חושבים על החתולים ומביאים אוכל לחתולים, אך לא לשכוח שבמקרים רבים דווקא מים זה מה שחסר להם; בעיקר בימי הקיץ החמים.

כמו כן, מלבד מזון לכלבים תוכלו לסייע בעיקור חתולי הרחוב. ישנם וטרינרים רבים המתגייסים לסייע באמצעות עיקורים מוזלים, כמו גם עמותות המעניקות סיוע. אתם מוזמנים לפנות לעמותות אלו על מנת לקבל סיוע והכוונה.

אצלנו באתר קו התוכי תוכלו למצוא מבחר סוגים של מזון לחתולים. אנו מחזיקים גם במארזים חסכוניים אשר יכולים לתת פתרון למי שמעוניין לדאוג לחתולי הרחוב.

תגיות:
אולי יעניין אותך גם:
אהבת את המאמר? שתף עם חבריך!
Call Now Button